/// Увага! Знижки на усі квитки до 21 травня!!! Знижка на рейси з Берліна 30% до кінця травня!!! Встигни скористатися!/// Якщо ви купили квиток за 12 годин та менше до відправлення автобусу з початкової локації та в неробочій час офісу, - інформацію по вашому автобусу (номер та контактні телефони) можна дізнатися тут на головній сторінці нижче ///
+38 (050) 015-11-13

Новини

RegionAuto

Святкування Хеллоуїну в Німеччині: Поєднання Традицій та Сучасності
Блог - 12.10.2023

Святкування Хеллоуїну в Німеччині: Поєднання Традицій та Сучасності

Хеллоуїн, як сьогодні ми його знаємо, має свої корені в англо-кельтському святі Самхайн, яке відзначало кінець літа та початок зими. Це свято включало обряди та вірування, пов'язані з загадковістю та духами. Проте, в сучасному світі Хеллоуїн втілив у собі елементи різних культур та став популярним святом у багатьох країнах, включаючи Німеччину.

В Німеччині Хеллоуїн відзначається 31 жовтня, коли вечірнє світло змінюється на темряву, а світить тільки світло вікон. Люди вдягаються у костюми монстрів, фантастичних персонажів та популярних культурних ікон. Важливою частиною свята є карнавальні паради, де кожен може продемонструвати свій унікальний образ.

 

Однією з традицій є розкладання гарбузів під дверима та запалювання свічок всередині. Гарбузи вирізають зловісні обличчя, нагадуючи про духів та привидів. Також популярні вечірки та заходи, де гості можуть насолоджуватися жахливими стравами, напоями та конкурсами.

Хоча Хеллоуїн в Німеччині не є традиційним святом, воно здобуває все більшу популярність серед молоді та стає важливою частиною культурного календаря. Це свято об'єднує людей, даруючи їм можливість весело та креативно провести час, розділяючи спільні захоплення та відчуття загадковості. Безсумнівно, Хеллоуїн у Німеччині стає спільним святом, яке об'єднує усіх та збагачує культурний досвід країни.

Відпочинок у Німеччині з друзями або родиною може стати справжньою пригодою, особливо під час Хеллоуїну. Подорожуючи країною, ви не лише насолоджуєтеся красою архітектури та культури, але й маєте можливість поглибити знайомство з традиціями та святковими звичаями німців.

Автобусна поїздка в Німеччину може стати особливим кульмінаційним пунктом вашого хелоуїнського відпочинку. Зручні та комфортні автобуси нашої компанії гарантують приємну поїздку, дозволяючи вам відчути атмосферу свята ще задовго до вашого прибуття.

 

Які Плюси у Поїздки на Автобусі?

Що робить поїздку на автобусі такою привабливою? Це зручність та можливість насолодитися кожним миттєвістю вашої пригоди. Обираючи наші маршрути, ви маєте можливість відкрити для себе величні місця та феєричні заходи, які доповнять ваш хелоуїнський відпочинок.

Не упустіть шанс відсвяткувати Хеллоуїн у Німеччині та збагатити свій досвід цим незабутнім святом. Дозвольте собі насолоджуватися кожним моментом у цій чарівній європейській країні!