/// Увага! Знижки на усі квитки до 21 травня!!! Знижка на рейси з Берліна 30% до кінця травня!!! Встигни скористатися!/// Якщо ви купили квиток за 12 годин та менше до відправлення автобусу з початкової локації та в неробочій час офісу, - інформацію по вашому автобусу (номер та контактні телефони) можна дізнатися тут на головній сторінці нижче ///
+38 (050) 015-11-13

Новини

RegionAuto

День єдинства Німеччини: віддзеркалення єдності країни у світлі історії
Блог - 20.09.2023

День єдинства Німеччини: віддзеркалення єдності країни у світлі історії

 У цей день, 3 жовтня, німці відзначають День єдинства – свято, що символізує історичне об'єднання країни. Ця подія відбулася у 1990 році, коли Східна та Західна Німеччина знову стали однією незалежною державою після багаторічного поділу після Другої світової війни.

Цей день є важливим символом національного єднання та примирення. Усе почалося після падіння Берлінської стіни у 1989 році, коли люди були вільні демонструвати свою довготривалу бажану єдність. Цей процес завершився у 1990 році, коли була прийнята уніфікована конституція та відбулися перші спільні вибори.

У День єдинства Німеччини відбуваються заходи, паради та фестивалі, спрямовані на відзначення цієї історичної події та її впливу на сучасну Німеччину. Саме цей день є святом патріотизму та пам'яті про важливий етап історії країни.

Святкування Дня єдинства Німеччини люди відзначають різноманітними способами:

  • Урочисті заходи та церемонії: У різних містах та регіонах Німеччини проводяться урочисті заходи, публічні мітинги, паради, виставки та концерти, присвячені об'єднанню країни.

  • Історичні лекції та виставки: Багато музеїв та історичних центрів організовують спеціальні виставки та лекції, присвячені подіям, які передували об'єднанню Німеччини та її подальшій історії.

  • Сімейні пікніки та вечірки: Багато сімей та груп друзів влаштовують пікніки та вечірки, де вони разом відзначають цей день з надзвичайним задоволенням та радістю.

  • Відвідування пам'ятних місць: Деякі люди відправляються в подорож до історичних місць, пов'язаних із процесом об'єднання країни, щоб відзначити цей день у контексті національної спадщини.

Святкування розпочинається з ранкових урочистих церемоній та публічних мітингів у багатьох містах. Люди збираються, щоб вшанувати пам'ять подій, які привели до єдності країни. Один із символів цього дня - об'єднані символічні дії, які відображають мирне об'єднання двох колишніх держав.

Для багатьох сімей це чудова нагода відзначити свято разом, організувати пікніки, відвідати музеї та історичні пам'ятники. Це також час для поглиблення розуміння важливості та значення єдності країни.

День єдинства Німеччини відзначається різноманітними урочистими заходами та святкуваннями, які засвідчують силу єднання та гордість нацією.

 

Які Плюси у Поїздки на Автобусі?

Наша компанія здійснює поїздки в Німеччину вже багато років. Популярність таких маршрутів цілком обґрунтована. При покупці автобусного квитка, необхідно звернути увагу на якість транспорту. Якщо ви не любитель авіа перельотів, немає бажання витрачати велику суму грошей на авіаквитки, то ми рекомендують скористатися нашими послугами.

Не пропустіть чудову можливість відсвяткувати День єдинства Німеччини у незабутньому стилі! Приєднуйтесь до нас та насолоджуйтесь святковою атмосферою цього важливого дня у самому серці Європи. З нашими швидкими та комфортними автобусними турами ви зможете відвідати величні місця, які хотів би побачити будь-який турист. Запрошуємо вас відправитись у цю захоплюючу подорож, де культура, традиції та особлива атмосфера святкування Дня єдинства об'єднаються, щоб зробити ваш відпочинок незабутнім. Заплануйте свою поїздку вже зараз та насолоджуйтесь незабутнім досвідом разом з нами!